»   Skautlus   »   Tegevus   »   Kontakt   »   Viited   »   Kodumetsa   »   Foorum   »   Galerii   »   Koostöö   »  Käsiraamat  

» Uudised
   ESÜ uudised 
» Üritused
» Tegevuse info
» Järgud ja erialad
» Skauditarkused

  Kontakt
» Tel: +372 646 65 30
» Mob: +372 53 445 171
» E-mail: info@skaut.ee
» Skype Minu staatus Kristi
» üksused | peastaap

  Uuemad foorumi teated
» Talimängudbudu
» RE: Skaudijuhi...kris
» Skaudijuhi kursus -...Deiv
 Uuemad foorumi teemad
» (0)Talimängud
» (1)Skaudijuhi kursus -...
» (1)RE:
» muud teemad...

  Skautlus nähtavamaks
skaut.ee/mobskaut.ee/wap

  Hea mõte kasutamiseks
Surmasõlm ... on silmus, mis ei jookse kunagi kokku. Tarvitatakse inimeste allalaskmisel, kinnitades silmus rinnakorvi ümber nii, et sõlm seljataha jääks. Loomade kaela ümber sidudes nende kinnitamisel. Hea sõlm päästenööri otsa tegemiseks.

  Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli
  Facebook fännileht

  InfoÕnne sünnipäevaks: Ailen Hamburg (26.01); Aat Sarv (25.01);


Välislaagrite külastamine
<< Tagasi | Kõik uudised

19.04.2012 09:39 Suvi on tulemas ja mitmed üksused plaanivad kindlasti ka mõnda välislaagrit või oma sõprusüksuseid välismaal külastada. Kui ESÜ üksus läheb välismaale, siis on see ESÜ esindamine ning sellest peaks teadlik olema ka ESÜ välissuhete juht/ESÜ juhatus. Siinkohal juhin tähelepanu, et skautlikest väliskülastustest ning laagrites osalemisest peaks teada andma ESÜ välissuhete juhile. Väga lihtsas vormis, et milline üksus, kui palju inimesi, kuhu riiki lähete ja mis eesmärgil (laager, sõprusüksuse külastus, seminar jms).
See on teema, mida nii WOSM kui Euroopa regioon soovivad näha kohalikes skaudiorganisatsioonides loomuliku osana. Maailmas on esinenud mitmeid olukordi, kus kasutades ära skaudiorganisatsioone ("tehes" end nende liikmeteks), toimub ebaseaduslikke piiriületusi. Eestis meil selliseid probleeme olnud ei ole, aga WOSM soovitab, et kohalikud skaudiorganisatsioonid oleksid oma liikmete liikumistest teadlikud. Püüame siis seda teha ka meie organisatsioonis.
Palun andke oma liikumistest (või lisaküsimustest selle kohta) märku aadressile international(at)skaut.ee.

Kadri Hein
ESÜ välissuhete juht


Saadan kommentaari
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:


Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.

Ole valmis - Alati valmis...