Tänuüritused

Sel aastal tähistab Eesti Vabariik oma 100. aastapäeva. Mõtlesime, et ka meie, skaudid, võiksime Eestile teha kingituse.

Kingitus ei pea alati olema uhke ja kallis, kõige paremad on ikka hoopis südamest tulnud kingitused. Meie idee on kinkida EV 100 kingituste projekti(https://www.ev100.ee/et/kingitused) raames Eestile 100 head mõtet koos kollaažiga, mis koosneb 100st skaudist. Head mõtted võivad olla näiteks soovid Eesti Vabariigile või põhjused, miks armastad Eestit/miks sulle meeldib Eestis elada. Teine osa kingitusest on skautide tehtud heateod juubeliaasta(2018) jooksul. Eesmärgiks on kokku koguda kõik suured ja väiksed heateod, mis skaudid selle aasta vältel korda saadavad ja kokku saada vähemalt 100 heategu. Heateod ilmestavad hästi skautluse mõtet „Läbi skautluse paremaks!“ ja “igas päevas vähemalt üks heategu”.

Kingitusega saame näidata, et skaudid on Eestis olemas ja tegutsevad parema Eesti ja maailma nimel. Panustame noortesse ja sellega Eesti tulevikku.

Juhised kingituses osalemiseks:

1)      Pane kaela Eesti skautide esinduskaelarätt ja selga kaunis pluus. Muidugi sobib ka skaudivorm. (kui Sul esinduskaelarätti pole, siis saad seda laenate juhilt või tulla pilti tegema Tallinna Skaudimajja)
2)      Palu endast teha portreefoto või tee selfie ;)
3)      Naerata! Ja klõps. (Ära muretse, pilt jääb väikselt, kokku tuleb siiski lausa 100-osaline kollaaž)
4)      Saada pilt koos 1 hea mõttega/sooviga Eesti vabariigile meiliaadressile ev100kingitus@skaut.ee  hiljemalt 31. jaanuar.  PS! Mida varem seda parem, sest kingituses saab osaleda 100 kiiremat.
5)      Jaga infot kõigi oma skaudisõpradega ja utsita neidki kingituses osalema.

Kingituses võiksid olla esindatud skaudid igast vanusest, alates hundudest skautmasteriteni. Seega, juhid, võtke oma hundud, pange neile sinimustvalge rätt kaela ja kinkige neilegi võimalus olla osa kingist (lapsevanema nõusolekuga muidugi).

Heategude projektis kaasa löömiseks tee, kas oma skaudigrupiga, üksi, pere või sõpradega heategu, jäädvusta see pildile ja saada koos kirjeldusega ev100kingitus@skaut.ee. Heateol ei ole piiritlust, kui tunned, et tegid head siis see ongi heategu. See võib olla vanadekodu külastus, kodukoha koristus, ligimese aitamine, vabalt valitud heategu Eestile, mis seondub näiteks mõne meie riigile olulise inimeses, koha või sündmusega jne. Tehtud heateod kajastame ka ESÜ meediakanalites.

LISAINFO: Annika Annus ja Jane-Ly Tammekivi - ev100kingitus@skaut.ee

Ootame teie pilte ja mõtteid ning häid tegusid!

Ürituse kuupäev 24.02.2018 00:00
Ürituse lõpukuupäev 24.02.2018 00:00
Kohtade arv Piiramata

Tänuõhtu on traditsiooniline Eeti Skautide Ühingu tänuüritus, kuhu on oodatud kõik skaudijuhid ning vabatahtlikud, kes on panustanud oma aega ja teadmisi.

Täpsem toimumiskoht ja aeg lisanduvad lähiajal!

Ürituse kuupäev 24.03.2018 00:00
Ürituse lõpukuupäev 24.03.2018 00:00