Mõtetest tegudeni projekti taotlus

Head skaudijuhid!

Käimas on „Mõtetest tegudeni“ projektikonkurss.
Taotluse esitamise tähtaeg on 31.03.2018. Selle aasta teema on "Skaudid - kogukondliku elu edendajad".

Projektikonkursist osa võtma on oodatud kõik ESÜ üksused, kus noored kirjutaksid ise projekti koos juhi abiga.

Taotlused jagame kolme vooru:
1) Projektid, mis korraldavad piirkondlikke laagreid;
2) Projektid, mis aitavad kaasa üksuse/maleva tegevusele (nt. varustus, sümboolika, koolitus, ruumi üürimised jms)
3) Projektid, kus soovitakse minna välismaale skautide laagrisse. Välissõitude puhul tuleks arvestada, et toetussumma on 25€/inimene kogu välismaa reisi vältel.

Alates 2018. aaastast kehtib Tagametsa laagriala renditasu ka skaudiüksustele, kuid ESÜ on valmis seda "Mõtetest tegudeni" projektikonkursi kaudu vajadusel toetama. Kui plaanid teha oma üritust Tagametsas, vaata palun vabu aegu Tagametsa kodulehel www.tagametsa.ee olevast kalendrist, tee broneering ning kui oled saanud broneeringu kinnituse, kirjuta hinnakirja alusel (hinnakiri Eesti Skautide Ühingu ja üksuste üritusteks) selle kohta ESÜle vajadusel "Mõtetest tegudeni" taotlus.

Toetuse hindamise kriteeriumiteks on kasulikkus üksusele, aktiivsete liikmete arv üksustes ning eelnevatel aastatel esitatud õigeaegsed aruanded.

Projektikonkursil saavad osaleda nii kohalikud üksused, lipkonnad kui ka piirkondlikud malevad. Projekt ja sellega seotud kulutused peavad toimuma 2018. aasta jooksul ning projekti lõppedes tuleb ESÜ juhatusele esitada kirjalik aruanne hiljemalt kahe kuu jooksul peale projekti lõppu, kuid mitte hiljem kui 30.10.2018.

Otsustest taotlejatele püüame teada anda aprillikuus.

The more responsibility the Scoutmaster gives his patrol leaders, the more they will respond. Robert Baden-Powell
Read more at: https://www.brainyquote.com/quotes/quotes/r/robertbade177983.html

"A week of camp life is worth six months of theoretical teaching in the meeting room."  Robert Baden-Powell

Marianne Kask
Haldusjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lae eelarve näidisfail alla SIIT (vajuta mind)

Vali fail

Allpool saate lisada lisadokumendi taotlusele.

Vali fail