Noorte Tegijate Klubi 16.-17. juuni 2018

SKAUT, nüüd on Sinu võimalus midagi ägedat korda saata. Tule kohale ja aitame Sul planeerida selle-aastase kõige ägedama ürituse.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Noorte Tegijate Klubi esimesele kohtumisele on oodatud kõik ESÜ skaudid (11-14-aastased), kes soovivad ise midagi ära teha.

TEGEVUS/EESMÄRK: Noorte tegijate Klubi mõte on anda tragidele skautidele teoreetiline baas, kogemustel põhinev pagas ning tegelikult ka julgust ja inspiratsiooni, et ise oma üksuse hüvanguks mõni vahva üritus korraldada. Noored tutvuvad koolitusel ürituste planeerimise programmiga, koostavad sellele tuginedes esmasest ideest tervikliku ürituseni tegevusplaani, õpivad eelarvet koostama ning oma üritust ka meedias kajastama (reklaam, pressiteated). Antud koolitus annab teadmised, mis on abiks ka laagrielu skaudioskuse III ja IV taseme saavutamisel.

TOIMUMISKOHT: Noorte Tegijate Klubi toimub Tallinna Skaudimajas (Juurdeveo 22a-2, Tallinn)

AJAKAVA: Noori tegijaid ootame laupäeval, 16. juunil kell 10.00 ning ürituse planeeritud lõpp on 17.juunil kell 16.00.

VAJALIK VARUSTUS:

• Magamistarbed (magame põrandal, seega võta kaasa matt + magamiskott)
  • Isiklikud hügieenitarbed
  • Mugavad riided, et sul oleks mõnus ja mugav olla
  • Sussid (soovi korral, skaudimajas välisjalanõudega ei käida, seega kui ei soovi sokkis käia, võta sussid kaasa)
  • Kaisukaru ja hea tuju

REGISTREERIMINE:

Registreerimine on avatud 1.juunini (või kuni kohti jätkub). Registreerumine toimub lehe allservas oleva nupu "Registreeri (Üks)" abil avaneva vormi kaudu. Registreerimise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜ kontole.

OSAVÕTUTASU:

ESÜ aktiivsetele liikmetele maksab üritusel osalemine 5 €. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Noorte Tegijate Klubi" ja üksuse nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle

* ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja üritusele registreerumise ning tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.
** Soodushind kehtib vaid juhul, kui lisaks registreerimisele on laekunud ka osavõtutasu.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni 01.06.2018. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel. Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

LISAINFO: Lisainfo koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või programmi- ja koolituskoordinaator Karin - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Triniti Estonia ja Hasartmängumaksu Nõukogu

Ürituse kuupäev 16.06.2018
Ürituse lõpukuupäev 17.06.2018
Registreerimise alguse kuupäev 17.04.2018
Kohtade arv 20
Registreerunud 9
Saadaval kohad 11
Lõpukuupäev 01.06.2018 23:55
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.