Uute vabatahtlike metsalaagri koolitus 18.-20. mai 2018

Metsalaagri koolitusel on Sul võimalik kogeda seda, mida kogeb skaut metsas. Lisaks anname Sulle teadmised lõkketegemisest, matkamisest ja skautlusest laiemalt.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Metsalaagri koolitusele ootame osalema kõiki uusi vabatahtlikke ja värskelt alustanud või alustavaid skaudijuhte. Loomulikult on teretulnud ka kõik teised huvilised, kes veel ei ole skaudijuhina tegutsevad või soovivad lihtsalt skautlusest rohkem teada saada.

Koolitusel osalemine ei eelda tingimata hundu- või skaudisalga juhiks hakkamist, vaid pakub kindlasti palju uut kõikidele vabatahtlikele, kes muul moel skautluses tegutseda soovivad.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärgiks on pakkuda osalejatele metsalaagris olemise kogemust ning paralleelselt õpetada sellisteks olukordadeks vajalikke oskusi ja teadmisi. Koolituse jooksul tutvutakse ka teiste skautluses tegutsevate vabatahtlikega.  Elame telkides, teeme ise lõket ning lõkkel süüa, õpime praktilisi oskuseid, mida läheb vaja matkal/laagris ja kogeme nii Tagametsa metsast olemist kui skautlikku meeskonnavaimu. Osa saab võtta nii matkast kui lõkkeõhtust!

AJAKAVA: Koguneme reedel kell 19.00 Eestimaa südames - Tagametsas (Türi vald, Rassi küla) ning oleme valmis seiklusi täis nädalavahetuseks. Õige pea avastame, et märkamatult on kätte jõudnud pühapäev  ja kell on saanud 14.00, siis ongi õige aeg oma varandus kokku pakkida ja uute kogemustevõrra rikkamana sammud kodupoole seada.

VAJALIK VARUSTUS:

• Telk + kile
  • Magamiskott + alus/madrats
  • Toidunõud (kauss, lusikas, kahvel, tass) + joogipudel
  • Hügieenitarbed (seep, rätik, hambapasta ja -hari)
  • Vihmariided + kummikud
  • Kerged jalatsid
  • Matkasaapad
  • Ujumisriided
  • Endale vajalikud ravimid + plaastrid
  • Töötav/laetud akuga mobiiltelefon
  • Taskulamp + laetud akud/patareid

ÖÖBIMINE: Telkides (vajadusel saab Tagametsast laenata, aga lisa see kindlasti registreerudes kommentaaridesse) või väga viletsa ilma korral tares.

TRANSPORT: Ühistransporti Tagametsa ei käi, mistõttu saab kohale ainult ratta- või autotranspordiga. Vajadusel saame Türile rongile vastu tulla, anna sellest palun registreerimisel teada.

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab kuni 10.05.2018 ESÜ koduleheküljel. Registreerumise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜle.

OSAVÕTUTASU: Koolituse osavõtutasu on 10 €, mis sisaldab nii materjale, programmi kui ka toitlustust. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Metsalaagrikoolitus" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 15.05.2018.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimitähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Peale metsalaagrikoolituse läbimist on Sul võimalik osaleda Skautlemise Meistriklassis.

LISAINFO: Programmi- ja koolituskoordinaator Karin Meikas – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Üritust rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu ja Haridus- ja Teadusministeerium

Ürituse kuupäev 18.05.2018
Ürituse lõpukuupäev 20.05.2018
Kohtade arv 15
Registreerunud 11
Saadaval kohad 4
Lõpukuupäev 10.05.2018 23:55
Asukoht
Tagametsa Jahiloss ja Laagrikeskus Järvamaal
Unnamed Road, 72007 Järva maakond, Eesti
Tagametsa Jahiloss ja Laagrikeskus Järvamaal
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.