TÄNUÕHTU 23. märts 2019

Eesti Skautide Ühingu traditsiooniline tänuüritus TÄNUÕHTU, mis sel aastal on kantud teemast Head Teod, ootab kõiki ESÜ täisealisi skaudijuhte ja vabatahtlikke tunnustama eelmise aasta silmapaistvamaid liikmeid ja toetajaid ning veetma koos üht imetoredat õhtut.

AEG: 23. märts 2019
Peopaika oled oodatud alates 18.45 ning ametlik avamine toimub kell 19.15. Meeleolukalt saame koos veeta aega kuni kella 23.00.

KOHT: Tigutoit (Pirita tee 20P, Tallinn), sisse pääseb sisehoovist.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Tänuõhtule on oodatud kõik ESÜ täisealised skaudijuhid ja vabatahtlikud koos kaaslasega.

TEGEVUS: Selle aasta Tänuõhtu on kantud sõnumist “Head teod” ehk Sind on ootamas ees õhtu täis tigusid ja tegusid. Sellest tulenevalt palume igaühel võtta kaasa üks enda isiklik Hea Tegu (lugu, meenutus või miks mitte ka pildimaterjal), mida teistega jagada. Ja kuivõrd looduses elavad teod on oma välimuselt enamasti siiski tagasihoidlikud, on ka meie selle aasta riietuse stiil pigem mõõdukalt pidulik (smart casual). Skaudivormis oled samuti alati oodatud.

REGISTREERIMINE: Registreerumise tähtaeg on 15. märts 2019. Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

OSAVÕTUTASU: Üritus on kõigile osalejatele tasuta.

LISAINFO: personalijuht Katri Pruulmann, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium

Ürituse kuupäev 23.03.2019