"Ma armastan aidata" - Eesti Skautide Ühing

 

 

 

 

 

“Ma armastan aidata” annetuskeskkond on suurim vabaühendusi koondav lehekülg Eestis, kus on võimalik annetada endale kõige südamelähedasema projekti või algatuse tarbeks. Eesti Skautide Ühing on Ma armastan aidata keskkonnas juba alates aastast 2015 ning tänu sellele oleme saanud aidata paljudel vähemkindlustatud noortel saada täiel määral osa skautlusest.

Keskkonna kaudu on võimalik annetada nii raha kui ka aega - oleme pakkunud annetajatele mõlemaid võimalusi. Aastal 2018 käisid aega annetamas mõned inimesed ESÜ korraldataval ERNA Matkal ning seltskond Swedbankist käis ESÜ kontori koristustalgutel. 

Eesti Skautide Ühing on äärmiselt tänulik sellise keskkonna olemasolu eest ning meil on hea meel, et saame olla üks organisatsioonidest, kellega koostööd tehakse.

Loe lähemalt “Ma armastan aidata” keskkonnast - https://www.armastanaidata.ee/

Toeta Eesti Skautide Ühingut, et saaksime toetada vähemkindlustatud noorte osalust laagrites ja üritustel - https://www.armastanaidata.ee/annetan/lapsed-ja-pered/eesti-skautide-uhing-harime-ja-toetame-noori-labi-skautluse