TÄNAME SKAUDIKESKUSE TOETAJAID:

            

 

 

 

Unistus oma skaudikodust

Üürisime pikalt ruume Tallinnas Lembitu tänaval, mis vaatamata oma heale asukohale ei vastanud aga paraku enam meie vajadustele – ruumi nappis vajaliku arvu kontori töökohtade jaoks, samuti puudus hea võimalus tegevuste-koolituste läbiviimiseks ning piisavas suuruses laopind. Meie unistuseks oli, et seni erinevates Tallinna paikades tegutsevad skaudiüksused saaksid oma üritusi ning iganädalasi salkade kohtumisi pidada päris oma ruumides, kus on olemas ka tegevusvahendid ja muu vajalik.

Pikalt kestnud otsingute tulemusel leidsime endale sobivad ruumid Tallinnas Juurdeveo tänaval, Tallinn-Väike raudteejaama lähistel, kus nüüd asumegi  heleroheline maja Türi ja Juurdeveo tänava nurgal, ametliku nimetusega Tallinna Skaudikeskus või lihtsalt skaudimaja. 

Suur tänu kõikidele, kes rahaliselt, vahendiliselt ja/või kohapeal töiselt meie oma skaudikodu rajamisele õla alla panid! Ilma teieta ei oleks seda sündinud. Enamus on valmis, aga üht-teist ootab veel tegemist ja kellel soovi-tahtmist-võimalust, siis oleme väga tänulikud iga annetuse eest. ESÜ kuulub tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja ning ESÜ-le tehtavad annetused on tulumaksuvabad. 

Meie pangarekvisiidid on järgmised: Eesti Skautide Ühing EE581010022049447003 (pangakood: 401, SWIFT kood: EEUHEE2X, SEB pank), selgitus: „Skaudikeskuse toetuseks“.

Oleme liitunud annetuste kogumise hea tavaga, mistõttu saad kindel olla, et kogutud raha kasutamine heaperemehelikult, sihipäraselt ja otstarbekalt.


Lisaküsimuste korral saab ühendust võtta ESÜ juhatuse esimehega:
Siim Maripuu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5341 3600.