UUTE VABATAHTLIKE/SKAUDIJUHTIDE KOOLITUS 10.12.2016 Harkus

Tule koolitusele ja saad teada, kes on skaudid ja mis on skautlus!

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Koolitusele ootame osalema kõiki uusi vabatahtlikke ja värskelt alustanud või alustavaid skaudijuhte, aga ka kõiki teisi huvilisi, sealhulgas lapsevanemaid. Koolitusel osalemine ei eelda hundu- või skaudisalga juhiks hakkamist, vaid sobib ka kõikidele vabatahtlikele, kes muul moel skautluses tegutseda või lihtsalt teada saada soovivad, mis on skautlus.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärgiks on anda uutele vabatahtlikele/skaudijuhtidele ülevaade skautluse olemusest ja võimalustest. Suur osa koolitusest toimub praktilise tegevusena - learning by doing ehk õppides läbi tegevuse. Teeme ise lõkkel süüa, õpime sõlmi tegema ning palju muud põnevat ja kasulikku.

PÄEVAKAVA:

10.00 -10.15 Kogunemine Harkus (Instituudi tee 5), registreerimine
Teretulemast skautlusesse!
Skautluse ja Eesti Skautide Ühingu (ESÜ) ajalugu ja lühitutvustus
Skautlik meetod
Noorteprogramm
Lõuna
ESÜ vorm ja sümboolika
Varustuse ülevaade
ESÜ üritused ja skautlikud traditsioonid
Sinu võimalused ESÜs
17.00-17.15 Päeva kokkuvõte ning tagasisidering

REGISTREERIMINE: Palun pane oma nimi osalejana kirja hiljemalt 01.12.2016 klikates allolevale nupule "Registreeri (üks)". Kohtade arv on piiratud - kes ees, see koolitusel!

OSAVÕTUTASU: Koolituse osavõtutasu on 10€, mis sisaldab nii materjale, programmi kui toitlustust ja mille palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Uute vabatahtlike koolitus" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 01.12.2016.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimitähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Samuti on kõik uued vabatahtlikud ja värskelt alustanud või alustavad skaudijuhid oodatud osalema Rävälä Skautide Maleva poolt korraldatavale Salga ja Skaudijuhi koolitusele, mis on mõeldud nii salgajuhtidele (noored vanuses 12-16(18)) kui skaudijuhtidele (täiskasvanud) ja mille järgmised osad/moodulid toimuvad 29.01.2017 ja 09.04.2017 Tallinnas. Salga- ja skaudijuhtide koolitus toimub aasta jooksul erinevate moodulitena ja neid võib läbida endale sobivas järjekorras.

LISAINFO: ESÜ koolitusjuht Kadri Agu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Üritust rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu, üritust toetab Harku raamatukogu.

Ürituse kuupäev 10.12.2016 10:00
Ürituse lõpukuupäev 10.12.2016 17:15
Kohtade arv 20
Registreerunud 14
Saadaval kohad 6
Lõpukuupäev 04.12.2016 23:55
Asukoht
Tuulemetsa skaudituba
Instituudi tee 5, Harku, 76902 Harju maakond, Eesti
Tuulemetsa skaudituba
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.