Kajaka Salga juhtimiskoolituse kursus Lakewoodis 2.-22. august 2018

Kajaka salga juhtimiskoolituse kursus Lakewoodis 2.-22. august 2018

KES SAAB OSALEDA: Kajaka salga koolitusel saab osaleda üks aktiivne ESÜ noor vanuses 18-22.

MILLAL JA MIS TOIMUB: Ameerika-Eesti Heatahtlik Selts (EABS) koostöös Eesti Gaidide ja Skautide Malevatega USAs korraldab 2018 aastal järjekordse „Kajaka” koolituse ajavahemikus 2.-22. august. Koolitus toimub Ameerika Ühendriikides ning peamiseks toimumispaigaks on Järvemetsa laagrikeskus Lakewoodis. Lisaks „Kajaka” salga formaalsele programmile võetakse osa USA Malevate laagrist, kus Kajaka programmis osalejad saavad osaleda alljuhtidena. Täpsed ülesanded selguvad kohal olles. „Kajaka“ salgas on traditsiooniliselt neli liiget – üks skaut, üks gaid, üks noorkotkas ja üks kodutütar.

OSALUSTASU: Ameerika-Eesti Heatahtlik Selts katab osalejate transpordi, majutuse, toitlustuse ja kohapealsed kulud. Osalejal endal jääb tasuda vaid reisi- ja pagasikindlustus.

KUIDAS OSALEDA: Kajaka salga programmis osalemiseks pead olema koolituse toimumise ajaks 18-22-aastane ESÜ aktiivne liige ning täitma ära taotluse hiljemalt 8.veebruariks 2018. Lõpliku osaleja valib taotluste põhjal välja Ameerika-Eesti Heatahtlik Selts.

LISAINFO: Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, võta ühendust KatrigaSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eelmise aasta Kajaka kogemusest läbi Killu-Marie silmade saad lugeda SIIT (ehk lugu sellest, kuidas Väike Kajakas suures Ameerikas käis).

Ürituse kuupäev 02.08.2018
Ürituse lõpukuupäev 22.08.2018