KOOLITAJATE KOOLITUS 20.jaanuar 2018

Muudame ESÜ koolitused veelgi paremaks!

SIHTGRUPP: Koolitusele ootama ESÜ juhte ja koolitajaid või noori alates vanemskaudieast, kes tunnevad, et sooviksid oma teadmisi kunagi edasi anda.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse käigus saavad osalejad teadmisi ja näpunäiteid avaliku esinemise kohta ning millele pöörata tähelepanu esinema minnes ning esinedes. Lisaks pööratakse tähelepanu ka sõnumi edastamisele – kuidas tutvustada teemat inimesele, kellel puudub sellega eelnev kokkupuude. Kindlasti saab koolitusel täiendavalt oma küsimusi küsida ning õpitut praktiliselt läbi harjutada. Eesmärgiks on õppida läbi tegevuse, mitte lihtsalt kuulata.

KOHT JA AEG: Koolitus toimub Tallinna Skaudimajas 20.01.2018 kell 10.00-18.00.

REGISTREERIMINE: Koolitusele saab registreeruda kuni 15. jaanuar 2018 või kuni kohti jätkub. Pane tähele, koolitusel on vaid 15 kohta! Vabate kohtade puudumisel on Sul võimalik lisada ennast ootejärjekorda (kui keegi peaks kohast loobuma, saavad osaleda ootejärjekorras olijad), selleks anna oma soovist teada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kui oled ennast registreerinud, aga Sul pole siiski võimalik tulla, siis anna sellest märku – nii annad võimaluse teistele. Aitäh!

OSAVÕTUTASU: Koolituse osavõtutasu on 10€, mis sisaldab materjale, koolitust ja toitlustust. Koolituse tasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Koolitajate koolitus" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 15.01.2018

LISAINFO: programmi- ja koolituskoordinaator Karin Meikas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või koolitusjuht Marju Riiel, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Ürituse kuupäev 20.01.2018
Ürituse lõpukuupäev 20.01.2018