Noorsootöö ja pedagoogika koolitus 10. märts 2018

Tule jaga enda kogemusi, kuula teiste omi ning koos jõuame parimate lahendusteni!

SIHTGRUPP: Koolitusele ootame huvilisi alates 15 eluaastast! (ei pea olema Eesti Skautide Ühingu liige)

TEGEVUS/EESMÄRK: Kui oled tundnud, et vahel jäävad endal justkui käed pisut lühikeseks, et päriselt noorteni jõuda või üksuses ettetulevaid suhtlusprobleeme lahendada, siis tule meie pedagooglisele koolitusele, kus sotsialtöö taustaga koolitaja, meie enda Kadri Agu, toob välja mitmeid häid võtteid, mida skautluseski rakendada saame. Koolituselt saad kaasa nii suunised teoreetilisele teemakäsitlusele, kui ka hulgim praktlisi probleemilahendusi meie endi kogemustest lähtuvalt. Oma keerukamatest olukordadest räägivad ka koolitusjuht Marju Riiel Tuulemetsa üksusest ja RSM juht Maimu Nõmmik.

KOHT ja AEG: Koolitus toimub Tallinna Skaudimajas 10.03.2018 kell 10.00-18.00.

REGISTREERIMINE: Koolitusele saab registreeruda kuni 01. märts või kuni kohti jätkub. Kui oled ennast registreerinud, aga Sul ei ole siiski võimalik tulla, siis palun anna sellest teada, nii annad võimaluse järgmistele.

OSAVÕTUTASU: Koolituse osavõtutasu on ESÜ aktiivsele liikmele 10€, mitteliikmele 20€. Hind sisaldab materjale, koolitust ja toitlustust. Koolituse tasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Noorsootöö koolitus" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 01.03.2018.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

LISAINFO: programmi- ja koolituskoordinaator Karin Meikas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või koolitusjuht Marju Riiel, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

ÜRITUST TOETAVAD: Hasartmängumaksu Nõukogu ning Haridus- ja Teadusministeerium

Ürituse kuupäev 10.03.2018