ÜRITUSTE KORRALDAMINE JA PROJEKTIJUHTIMINE ESÜ'S 28.01.2017 Tallinnas

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Koolituse sihtgrupiks on ESÜ skaudijuhid ja vabatahtlikud, kuid osalema ootame kõiki huvilisi ESÜst alates vanemskaudieast.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärgiks on anda üksuste ja ürituste juhtidele praktilised teadmised ja oskused, kuidas ESÜs erinevate projektide-, ürituste või üksuste juhtimisest tulenevaid ülesandeid lahendada (nt ametikirja kirjutamine, sponsorite otsimine ja Mõtetest tegudeni taotluse koostamine).

PÄEVAKAVA:

Päev algab kogunemisega 10.30 Lavendel Spa hotelli seminarikeskuses (Sõpruse tee 9, Haabneeme, Viimsi) ning lõppeb kiire tagasisideringiga 17.30.

Käsitlusele tulevad muuhulgas teemad:

• eesti keele õigekeel, ameti- ja e-kirjade kirjutamise head tavad;
  • sponsorite leidmine, sponosrluse küsimine ja sponsorite reklaamimine ning hoidmine;
  • ESÜ ürituste korraldamise juhend;
  • Asjaajamine ESÜ kontoriga (sh varustuse laenutamine)
  • ESÜ projektide kirjutamine ja taotlused (sh Kuidas teha Mõtetest tegudeni taotlusi).

Sponsorluse valdkonnast tuleb kogemusi jagama ning näpunäiteid andma Marek Mühlberg!

Mareki tegevuste nimekiri on pikk ning muljetavaldav. Hetkel on ta lektor Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudis, Ettevõtluspartnerluse koordinaator Tallinna Ülikoolis, Eelinkubatsiooniprogrammi STARTERcreative juht TLÜ-s, Nordmill Ventures asutaja ja tegevjuht. Varasemalt on ta olnud Tallinna Teaduspark Tehnopoli Startup Inkubaatori juht, ITuudised.ee asutaja ja juht (Äripäev AS/Bonnier Grupp). Kõik see tähendab, et aktiivset ettevõtluskogemust, mille põhjal häid näpunäiteid sponsorluse ja turunduse valdkonnast jagada, on Marekil rohkem kui 12 aastat. Samuti tegeleb ta vabatahtliku tööga, olles mentor Startup Wise Guys kiirendis ning digitaalse loovmeedia inkubaatoris Digix Entrumi IKT ja inseneeria suuna programmijuht ning mentor prototüüpimise fondi Prototron meeskondandele.

VAJALIK VARUSTUS: Võimalusel palume koolitusele kaasa võtta isiklik sülearvuti, et seda praktiliste ülesannete lahendamisel kasutada.

OSAVÕTUTASU: Osavõtutasu ESÜ aktiivsetele* liikmetele on 10€ ja mitteliikmetele 20€. Osavõtutasu palume kanda ESÜ arvele hiljemalt registreerimisperioodi lõpuks - 15.01.2017.

Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, selgituse lahtrisse märkida “28.01 koolitus", üksuse nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kantakse.

Osavõtutasu kuulub tagastamisele avalduse alusel ESÜ haldusjuhile kuni 15.01.2017 (k.a.). Hilisem tagastamine toimub ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

* ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu ning maksnud ürituse osavõtutasu enne registreerimisperioodi lõppu.

REGISTREERIMINE: Registreerimiseks on käesoleva lehe all nupp vastavalt „Registreeri (üks)“. Registreerimine üritusele kestab kuni 15.01.2017 või kuni kohti jätkub.

Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

LISAINFO: ESÜ koolitusjuht Kadri Agu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ürituse kuupäev 28.01.2017 10:00
Ürituse lõpukuupäev 28.01.2017 17:00
Registreerimise alguse kuupäev 15.12.2016 08:00
Kohtade arv 20
Registreerunud 13
Saadaval kohad 7
Lõpukuupäev 19.01.2017 23:55
Asukoht
Tallinn
Tallinn, Eesti
Tallinn
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.