SALGA- JA SKAUDIJUHTIDE KOOLITUS, II osa 09.04.2017 Tallinnas

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Koolitus on mõeldud skautidele ja vanemskautidele ning alustavatele või värskelt alustanud vabatahtlikele/juhtidele.
Koolitusega võib liituda igal ajal olenemata sellest, kas eelmised osad on läbitud või mitte.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärk on anda noortele esmast juhtimise koolitust ja uutele/alustavatele/eelneva koolituseta skautide ja hundujuhtidele üksuse juhtimiseks olulisi teadmisi ja oskusi. Koolitusel on palju interaktiivsust ja grupitööd, kus kogenumad saavad jagada oma kogemusi, oskusi ja teadmisi.

Kursus annab juhile/tulevasele juhile ülevaate salgajuhi/rühmajuhi/hundukarja juhi rollist, teadmisi ja oskusi koonduste kavade koostamisest ning läbiviimisest. Samuti annab koolitus võimaluse arendada oma esinemise oskusi harjutades üheskoos kursusekaaslastega praktiliselt koonduste läbiviimist hundudele.

Salga- ja skaudijuhi 9. aprillil toimuvas moodulis käsitletakse teemasid:

Skautluse ajalugu
ESÜ – struktuur ja liikmed.
Vanuselised erinevused (hundud, skaudid, vanemskaudid)
Ressursid (raamatud, internet, teised juhid jne.)
Kuidas olla kindel, et koondus aia taha läheks
Koonduste osad (kiire kordus)
Tegevuse planeerimine (aasta ja kuu kavad, teemad, koondused)
Salga/üksuse paberimajandus ( kassaraamat, salga päevik, tööraamat, …)
Skaudimeetod: kuidas rakendada

Päev lõpetatakse hundude näidiskoonduse vaatlemisega.

REGISTREERIMINE: Registreerimine toimub läbi lehekülje allservas avaneva registreerimisvormi. Registreeringu kinnitab ülekande laekumine.

OSAVÕTUTASU: Registreerimise kinnituseks palume kanda osavõtu tasu 5 EUR Rävälä Skautide Maleva kontole: EE531010220009135018. Makse selgitusse palume märkida "SJK II" ja osaleja/te nimi/nimed.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

LISAINFO: ESÜ koolitusjuht - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Salga- ja skaudijuhtide kooli läbi viimist toetab Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi.

Ürituse kuupäev 09.04.2017 10:00
Ürituse lõpukuupäev 09.04.2017 18:15
Registreerimise alguse kuupäev 27.02.2017
Kohtade arv Piiramata
Registreerunud 5
Lõpukuupäev 01.04.2017
Asukoht
Kaarli Kool Tallinnas
Toompuiestee 4, 10142 Tallinn, Estonia
Kaarli Kool Tallinnas
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.