SKAUTLEMISE MEISTRIKLASS

Skautlemise MEISTRIKLASS
on uuenduskuuri läbinud Salga- ja skaudijuhtide koolitus. Meistriklass koosneb nüüd kolmest laupäevast ja ühest nädalavahetusest, mille jooksul jagame teadmisi ja kogemusi skaudijuhtidele edukaks salga või üksuse juhtimiseks. Õppetöö jooksul toimub palju interaktiivseid tegevusi, mille käigus saavad ka veidi kogenumad ja juba tegutsevad juhid oma kogemusi jagada. Skautlemise MEISTRIKLASSI esimesest kursusest saab Sinu tugisüsteem, sõbrad ja tuttavad, kellega koos suuri tegusi ette võtta.

ÄRA UNUSTA, SKAUTLUSES EI OLE SA KUNAGI ÜKSI!

SIHTGRUPP: skautlemise MEISTRIKLASSI ootame salgajuhiks alustada soovivaid skaute ja vanemskaute või juba alustanud salgajuhte alates 12. eluaastast ning uusi või hiljuti alustanud täiskasvanuid skaudijuhte. Loomulikult võib ka iga staažikam skaudijuht tulla osa võtma ja omi kogemusi jagama.
Iga MEISTRIKLASSI läbija saab endale skaudijuhi sertifikaadi, mis annab Sulle õiguse enda üle veelgi uhkem olla.

SISU: skautlemise MEISTRIKLASSIS õpetame täpselt seda, mida Sinul skaudijuhina vaja läheb. Me ei ütle Sulle kuidas teha, vaid anname juhised, kuidas Sa ise soovitud tulemuseni jõuad.
Meiepoolt edasiantavad teemad on jaotatud 4 kohtumiskorra peale. Lisaks saad enne MEISTRIKLASSI tulemist uurida, õppida ja testida teatud teadmisi spetsiaalses MEISTRIKLASSI interneti keskkonnas (täpsema info selle kohta saavad registreerujad septembris). Meie soovime Sinuga kohtuda kolmel laupäeval (16.09, 30.09 ja 14.10) ning kirsiks tordil veedame kõik üheskoos ka ühe mõnusa nädalavahetuse (27.-29.10)

N.B! Kui oled eelnevalt osalenud Salga- ja skaudijuhi koolitusel ja/või ei jõua kõigil Skautlemise MEISTRIKLASSSi  õppepäevadel  olla, siis saad osaleda vaid nendel päevadel, kui käsil on just Sinul puuduolevad moodulid (kuid tore oleks kui oleksid meiega kõikidel päevadel).
Millised Salga- ja skaudijuhi koolituse moodulid on millistel päevadel käsitlusel?
16.09 - Salga- ja skaudijuhi koolituse 1. ja 2. moodul
30.09 - Salga- ja skaudijuhi koolituse 3. moodul
14.10 - Salga- ja skaudijuhi koolituse 4. moodul
27.-29.10 - Salga ja skaudijuhi koolituse 5. ja 6. moodul

OSAVÕTUTASU: skautlemise MEISTRIKLASSI osavõtutasu koosneb neljast osast. Iga laupäevane õppepäev maksab € ning pika nädalavahetuse osalustasu on 10 €. Hind sisaldab programmi, koolitusmaterjale ja toitlustust. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “skautlemise MEISTRIKLASS", mitme/milliste õppepäevade eest tasud ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Osavõtutasu on võimalik üle kanda korraga kogu koolitussarja eest (kokku 25€) või iga kord enne vastavat õppepäeva (5€+5€+5€+10€).

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

REGISTREERIMINE: Registreeruda saab kuni 01.09 või kuni kohti jätkub!

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Peale skaudijuhi sertifikaadi omistamist on Sul täisealisena täielik õigus asuda tegema METSAMÄRKI.

LISAINFO: koolitusjuht Marju Riiel, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või programmi ja koolituskoordinaator Karin Meikas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Hasartmängumaksu Nõukogu

Kõik kohad on täitunud ja registreerimine suletud. Kui tunned, et siiski väga-väga sooviksid osaleda anna sellest teada Karinile, saame panna Sind ootejärjekorda ja kohe kui mõni koht vabaneb, anname sellest Sulle teada.

Ürituse kuupäev 16.09.2017
Ürituse lõpukuupäev 29.10.2017
Registreerimise alguse kuupäev 01.07.2017
Kohtade arv 24
Registreerunud 24
Saadaval kohad 0
Asukoht
Tallinna Skaudikeskus
Juurdeveo 22a, 11313 Tallinn, Estonia
Tallinna Skaudikeskus
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.