#suurimjulgus KOOLITUS 18.jaanuar 2018

Igaüks meist teab, mis on julgus.

Kuid mis on see, mis meilt iga päev suurimat julgust nõuab?

Toimumise aeg: 18.01.2018 kell 18.00-21.00
Toimumise koht: Telia peamaja (Mustamäe tee 3)
Kontakt isik: skm Valdik Kask (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Käivitunud on uus huvitav ja tähtis projekt, kus skautidel on suurepärane võimalus kaasa lüüa. See annab võimaluse tuua koondusele sisse veel üks huvitav ja tänapäevane teema ning skautidena saame ühtlasi ühiskonnale ja iseendale väga palju kasu teha olles skaudile kohaselt julge.

Tulemas on projekti tutvustav koolitus, kuhu on oodatud kõik alates vanemskaudi vanusest, kellel on soov tutvuda selle projektiga ja õppida seda edasi andma nii oma lipkonnas, kui ka vajadusel ja soovi korral laiemalt.

Koolitusel osaleva lipkonna peale antakse ka põnev lauamäng (seda mängime ka koolitusel ise). Koolitusel osalejatele on boonusena võimalus osaleda ka uue Telia kontori ekskursioonil!

Tutvustav video ja rohkem infot: https://suurimjulgus.ee/  ja https://skaut.ee/et/projektid/229-suurim-julgus

Osaleda saavad vaid koolitusele registreeritud aktiivsed ESÜ liikmed*

* Aktiivne ESÜ liige on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning kellel on tasutud jooksva aasta liikmemaks - pane tähele, koolituse ajaks peaks olema tasutud ka 2018 aasta liikmemaks.

Koolitus on osalejatele TASUTA!

PS: registreerimine on eriti oluline, sest Telia majja pääseb ainult nimekirja alusel.

Lisainfo: ESÜ poolne projektijuht on skm Valdik Kask See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ürituse kuupäev 18.01.2018 18:00
Ürituse lõpukuupäev 18.01.2018 21:00