NOORTEKOGU 25.-27.11.2016 Viljandimaal

Kui Sa otsid ägedaid sõpru, tahad saada uusi kogemusi ning muuta Eesti Skautide Ühingut paremaks ja noortepärasemaks, siis siin on Sinu võimalus!

OSALEJAD/SIHTGRUPP:
 Oodatud on kõik vanemskaudid ja rändurid ehk ESÜ liikmed vanuses 15-26. a.

TEGEVUS/EESMÄRK: Noortekogu 2016 on esimene omalaadne üritus, mis suunatud ESÜ vanemskautidele ning ränduritele. Kõik toimub noortelt-noortele formaadis ning eesmärk on veeta tõeliselt meeleolukas ja kasulik nädalavahetus.

Leiame improtrupi abil ning lauamängude kõrval uusi sõpru, saame kokakoolitusel kasulikke teadmisi-oskusi ning laupäeval muutub lebola arutelunurgaks, et ESÜ areneks just selliseks nagu noored soovivad.

Nädalavahetusele aitab hoogu sisse anda improtrupp Kogu Moos. Pühapäeval lõpetame aga kokanduskoolitusega!

Noortekogu toimub seekord Viljandimaal, Vihi külas, hubases ning inspireerivas Vanaõue puhkekeskuses
Tallinna suunalt saab Noortekogule ja koju tagasi liikuda rongiga. Muudest piirkondadest tulijatel on soovitatav koopereeruda. Osalejatele hüvitatakse põhjendatud transpordikulud.

VAJALIK VARUSTUS: Haara kaasa toidunõud, hügieenitarbed, kaelarätt ja kergeks matkaks sobilikud riided. Kes kitarri mängida oskab, on igati teretulnud ühte kaasa haarama.

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab kuni 15. novembrini või kuni kohti jätkub.

Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

OSAVÕTUTASU: Üritusel osalemine on aktiivsete* ESÜ liikmete jaoks tasuta.

*ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.

LISAINFO: Katri Pruulmann - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Noortekogu toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Ootame Sind! Tule ja tee ajalugu - jäta oma jälg Noortekogu ajalukku!

Ürituse kuupäev 25.11.2016 19:00
Ürituse lõpukuupäev 27.11.2016 13:00
Registreerimise alguse kuupäev 23.09.2016
Kohtade arv 30
Registreerunud 20
Saadaval kohad 10
Lõpukuupäev 15.11.2016 23:55
Asukoht
Vanaõue Puhkekeskus
Vihi küla Suure - Jaani vald Viljandimaa 71411
Vanaõue Puhkekeskus
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.