NOORTEKOGU 22. - 24. november 2019-Koosolekud - Eesti Skautide Ühing

NOORTEKOGU 22. - 24. november 2019

 Hei, hei armas vanemskaut või rändur!

 

Tule ühine meiega Noortekogul 22-24 november! Juba neljandat aastat järjest toimuv üritus on huvitav ja tegus ent samas chill ning toob kokku noored üle Eesti. Tule ja veeda üks põnev nädalavahetus omade seltsis. 

 

SIHTGRUPP/OSALEJAD: Kõik vanemskaudid ja rändurid (ESÜ liikmed vanuses 15-26) - eelnevaid teadmisi/kogemusi/ettevalmistusi ei ole vaja. Tule üksi ja saa endale uusi tutvusi või võta hoopis sõber kaasa.

TEGEVUS/EESMÄRK: Sel aastal keskendume oma skautliku suhtlusvõrgustiku laiendamisele ehk õpime üksteist paremini tundma :) Plaanis erinevad tiimi tegevused ja mängud, skautluses tegutsemise võimaluste teemal arutlemine, mõnus lõkkeõhtu ja palju muud. Lisaks juba traditsiooniliseks saanud külalisesinejatele, kelleks on austatud ESÜ juhatus ise, tuleb külla ka Toivo Värbu Ruutu10 improklubist, kes viib läbi alati naerurohket töötuba. 

AJAKAVA: Üritus saab alguse reede õhtusöögiga ja lõpeb pühapäeval lõunasöögiga. Palume planeerida kohaloleku kogu ajaks, sest miskit vahvat leidub igaks päevaks.

Täpsem info tegevuste ja ajakava kohta registreerunutele oktoobris ürituse FB grupis.

TOIMUMISKOHT/TRANSPORT: Sellel aastal kohtume Kivi Turismitalus Viljandimaal (15 minuti kaugusel Viljandist)

NB! Kütuse hüvitame Sulle meie, kui autos on täidetud kõik kohad. Kui sul transport puudub või vajad muud abi selle korraldamisel, siis võta meiega ühendust ja koos leiame lahenduse.

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab 15. novembrini või kuni kohti jätkub. Registreerimise kinnitab osavõtu tasu laekumine ESÜ arvele.

OSAVÕTUTASU: Noortekogu osavõtutasu on 10€, mis sisaldab endas majutust, toitlustust ja programmi. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse "Noortekogu" ja osaleja/osalejate nimed, kelle eest ülekanne tehakse. Ülekande tegemise tähtaeg on 15. november.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimise tähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (noore) osalemisega üritusel, sh üritusel tehtava foto- ja videomaterjali kasutamisega ESÜ teavitustegevustes.

 

TEKKIS KÜSIMUSI? Olgu nad suured või väikesed, kirjuta meie korraldusmeeskonna liikmele Gerlile e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Facebookis.

 

Kohtumiseni novembris!

Ootame juba põnevusega :)

Noortekogu korraldustiim

 

PS: Otsime ka üritusele ametlikku fotograafi!

Kui sul on ligipääs heale kaamerale ja tahaksid teritada oma fotograafi oskuseid, siis anna meile teada.

 

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna Spordi ja Noorsooamet.

 

 

Ürituse omadused

Ürituse kuupäev 22.11.2019
Ürituse lõpukuupäev 24.11.2019
Registreerimise alguse kuupäev 26.09.2019
Kohtade arv 30
Registreerunud 9
Saadaval kohad 21
Lõpukuupäev 15.11.2019
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.
21