LÄÄNEMAA SÜGISRETK 1.-3.09.2017

Lääne Skautide Maleva korraldatav Läänemaa Sügisretk tuleb taas!

Matka selleaastane teekond viib meid Paliverest Nõvale, läbides Lääne-Eesti ilusaid männimetsasid, soid ja rabasid. Ligikaudu 50-kilomeetrisel matkal ootab osalejaid ees mitmekülgsed tegevuspunktid, kus pannakse proovile matkajate oskused ja teadmised.

OSALEJAD/SIHTGRUPP:  Sügisretk on paras katsumus eri vanuses ja kogemustega matkasõbrale, seega ootame matkale skaute, skaudisõpru ja kõiki teisi matkahuvilisi, kes on vähemalt 15 aastased. Matkal osaletakse võistkondadega, ühes võistkonnas võib olla 3-7 matkalist, kellest vähemalt üks peab olema täisealine ja meeskonna eest vastutav.

TEGEVUS/EESMÄRK: Traditsioonilisele matkale lisavad põnevust õpetlikud ning osalejate teadmisi-oskusi testivad tegevuspunktid.

AJAKAVA: Läänemaa sügisretk saab alguse reedel (01.09) kell 15.00, aga täpsema stardiaja saab iga meeskond peakorraldajaga eraldi kokku leppida. Laupäeva õhtuks orienteeruvalt kell 17.00 jõutakse sihtkohta, kus on soovijatel võimalik ka telkimisplatsile ööbima jääda.

ÖÖBIMINE: Ööbimise korraldab ja varustuse võtab kaasa iga meeskond ise, rajal on telkimisplatsid.

VARUSTUS: Mugav matkakott; söök/jook (korraldaja tagab reede õhtusöögi ja laupäeva lõunasöögi ning joogivee kontrollpunktides); ööbimisvarustus (telk või ööbimiskoha ehitamiseks kile ja nöörid, soe magamiskott ja alus); esmaabi kott (plaastrid, desinfitseerimisvahend, sidemed, söetabletid, valuvaigistid); 2 täidetud ja vastupidava akuga mobiiltelefoni; veekindlad ja soojad riided; tuletegemisvahendid; täidetav veepudel; nuga/väike kirves; kaelarätt (kui on olemas). Soovitav on kaasa võtta ka piisavalt kuivi vahetusriideid.

REGISTREERIMINE: Registreerimine on avatud kuni 28.08.2017 või kuni kohti jätkub. Registreerumiseks kirjuta aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. oma meeskonna nimi, osalejate arv, vanused ning grupijuhi/vastutava isiku kontaktandmed.

OSAVÕTUTASU:
10.08-23.08 on osavõtutasu ESÜ aktiivsetele liikmetele* 10€ ning mitteliikmetele 20€.
24.08-28.08 on osavõtutasu ESÜ aktiivsetele liikmetele* 15€ ning mitteliikmetele 30€.

* ESÜ aktiivne liige on liige, kes on esitanud liikmeavalduse ning tasunud käimasoleva aasta liikmemaksu.

Osavõtutasus sisaldub muuhulgas osaliselt toitlustust (reede õhtusöök ja lalaupäeva lõunasöök) ja soovijatele transport lõpp-punktist retke alguspunkti Paliverre. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, selgituse lahtrisse märkida “Läänemaa sügisretk", võistkonna nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kantakse.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel, sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada teavitustegevustes. Osavõtutasu kuulub tagastamisele avalduse alusel ESÜ haldusjuhile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) kuni esimese registreerimistähtaja lõpuni. Hilisem tagastamine toimub ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

LISAINFO: Läänemaa Sügisretke peakorraldaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 51 47 991.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Hasartmängumaksu Nõukogu

Ürituse kuupäev 01.09.2017