TÄNUÕHTU 24. märts 2018

Tänuõhtu on traditsiooniline Eesti Skautide Ühingu tänuüritus, kuhu on oodatud kõik täisealised skaudijuhid ning vabatahtlikud, kes on panustanud oma aega ja teadmisi, et muuta maailma läbi skautluse iga päev natukene paremaks.

Traditsioonilisele Tänuõhtule on oodatud kõik eelneva tegevusaasta jooksul ESÜ tegevusse panustanud skaudijuhid ning vabatahtlikud koos kaaslasega.

Sel aastal ootame teid kõiki Tallinna kesklinnas asuvasse hubasesse Roseni torni (Mere pst 6 - vaata kaarti), kus ESÜ juhatus soovib tunnustada eelmise aasta tublimaid skaudijuhte ja vabatahtlikke ning tänada meie häid koostööpartnereid.

Tänuõhtu algab kell 19.15 ning kestab kuni 23.00. Kogunemisaeg üritusele on 18.45 – 19.15.

Seekordse Tänuõhtu stiiliks on rahvuslikkus, kuivõrd tähistame ühtlasi ka Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. Lisaks tunnustuste ja edutuste jagamisele saab panna proovile oma rahvatantsu oskused. Puhkehetkel on võimalus nautida rahvusköögi hõrgutisi ning põnevat videokollaaži eelmise aasta suurematest üritustest. Vestlusringide mõnusamaks pidamiseks ootavad nii mõnusad diivanid kui püstijalalauad.

Õhtu mugavamaks veetmiseks oled oodatud vormis või Tänuõhtu stiiliga sobivas riietuses (rahvuslik).

ESÜ Tänuõhtule on skaudijuhid ja vabatahtlikud oodatud koos kaaslasega (märgi registreerudes ära, kui soovid tulla koos kaaslasega). Registreerimise tähtaeg on 15.03.2018. Üritus on kõigile osalejatele TASUTA!

Parkimine: tasuta parkimise võimaldamiseks (tsoonides EP5 ja EP6) anna oma parkimissoovist teada registreerimisel, kuhu lisa ka pargitava auto number.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust Katriga - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Ürituse kuupäev 24.03.2018 19:15
Ürituse lõpukuupäev 24.03.2018 23:00
Registreerimise alguse kuupäev 31.01.2018
Kohtade arv 100
Registreerunud 50
Saadaval kohad 50
Lõpukuupäev 15.03.2018 23:55
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.