Lõppenud nädalavahetusel (08.-09.10.2016) sai vahva talgumeeskond Tagametsas kokku ja laagriala talvekorda seatud.

Lõpetatud said sauna katuse sisetööd, ära koristatud viimase suurema tormi kahjud langenud kaheharulise suure kuuse näol jahilossi taga, Legola-maja sai puhtaks, hiiretõkkeid seatud, mängumajale kindlam katus pandud, ujumissillad veest välja veetud, mahakukkunud pesakastid metsa alt kokku korjatud ja omajagu töid jahilossis sees tehtud, et voodilauad naride teisel korrusel allmagajate pead ära ei lööks ja et jahiloss oleks valgusrikkam. Suur tänu, et te tulite ja oma aega panustasite - Monika Iskül, Eerik Karlson, Marju Riiel, Andres Hiiemäe, Kerli Unt, Ott Pruulmann, Siim Maripuu, Ragnar Luup ja Jüri Ehandi! Ja aitäh ka kaasasolnud pisemale perele - Anita Laurale, Kelinile ja Eliisele. 

Järgmised talgud jälle kevadel! Teeme ära!

Fotod: Sirje Pool ja Anita Laura Iskül.