Näita end skautlemas ja võida 300 euro väärtuses varustust Matkaspordist!

Покажи, как ты проводишь свои скаутские будни и выиграй 300 евро на снаряжение в магазине «Matkasport»!

Eesti Skautide Ühing kutsub oma liikmeid ja üksusi üles skautlikke pilte või videoid (või muud) sotsiaalmeediasse (Facebooki) postitama lisades märksõna #skaudid. Soovime oma meediakanalites näidata üksuste tegemisi ning anda igale skaudile võimaluse näidata ennast ning tutvustada oma sõpradele, millega ta tegeleb. Tehtud postitusi jagame regulaarselt ESÜ meediakanalites ning kutsume neid edasi jagama ja laikima.

Kuidas võita?
Tee postitus ja lisa sinna juurde märge #skaudid (NB! #skaut on teiste riikide skautide kasutuses juba). Postitus peaks olema skautliku sisuga ja skaudid sellel võiksid olla äratuntavad (koondused, üritused jne, kaelaräti, vormi või muu skautliku sümboolika ning tegevusega). Postituse tegijaks võib olla nii üksuse liige kui ka üksus, kuid auhinna saab siiski üksus.
Lisa pildi juurde lühike ja lööv kirjeldus.
Tehtud postitusi jagame valikuliselt ESÜ Facebooki lehel. Kõige enam meeldimisi (like) saanud postitused saavad auhinnad. Arvesse lähevad nii ESÜ lehel saadud kui jagatud postituste poolt kogutud meeldimised. Jaga postitust ja kogu oma pildile meeldimisi!

Auhinnad!
Peaauhinna 300 euro väärtuses varustust Matkaspordilt anname välja kaks korda 01.11.2016-31.01.2017 ja 01.02.-31.04.2017 vahemikus enim meeldimisi kogunud pildile. Lisaks valib ESÜ juhatus mõlemal perioodil välja oma lemmikpildi, mis saab eriauhinnana 100 euro väärtuses varustust Matkaspordilt. Üks skautlik auhind loositakse välja ka jagajate vahel, kes postitust sõnaga #skaudid kommenteerivad. Peaauhinna saab kätte Eesti Skautide Ühingust või kokkuleppel bürooga mõnel üritusel, pakiautomaadiga saadetuna vms.
Eesti Skautide Ühingul on õigus postituse sisu kasutada ESÜ infomaterjalides ja muudes väljaannetes (ESÜ koduleht, ajakiri Eesti Skaut).

 


ЭСО предлагает всем участникам рассказать о своей скаутской жизни! Загрузи на официальную страницу в Facebook свои видео, фотографии, песни или что-нибудь другое с хештегом  #skaudid. Хотелось бы рассказать через наши медиа каналы о скаутской жизни. У всех участников данного конкурса есть замечательный шанс проявить себя! Это прекрасная возможность рассказать своим друзьям о своих увлечениях и интересах. Мы вместе с вами сможем насладиться полученными результатами.

Как можно победить?
Сделай публикацию и добавь хештег
#skaudid (NB! хештег #skaut используется в ряде других стран, поэтому с его помощью не получится участвовать в данном конкурсе). Публикация должны содержать в себе скаутскую тематику, а скауты должны быть легко различимы на видео или фото (было бы очень хорошо, если бы можно было узнать патруль, отряд). Приветствуется использование скаутской символики.  Действующими лицами могут быть как один, так и несколько человек.
Не забудь добавить короткое описание.
Весь материал будет публиковаться выборочно на странице ЭСО в
Facebook'e. Публикации, которые наберут больше всего лайков, получат призы. Будут учитываться лайки как на странице ЭСО, так и в постах, которыми будут делиться. Делись публикациями и выбирай своих любимчиков!

Призы!
В качестве главного приза будут разыграны две подарочные карты магазина «
Matkasport» на сумму 300 евро.  В первом розыгрыше будут участвовать публикации, размешенные в период с 01.11.2016 по 31.01.2017. Во втором розыгрыше будут участвовать публикации, размешенные в период с 01.02.2017 по 31.04.2017. Победителями станут те, кто соберет большее количество лайков под своей публикацией. Помимо этого, руководство ЭСО дополнительно выберет двух фаворитов на свое усмотрение и наградит их дополнительным призами (две подарочных карты на 100 евро в магазине «Matkasport»). Eщё один приз будет разыгран среди тех, кто поделится и прокомментирует любую публикацию с хештегом   #skaudid или #скауты. Главный приз можно получить в конторе ЭСО либо по договоренности по почте или на ближайшем мероприятии.
ЭСО оставляет за собой право в дальнейшем использовать полученные материалы из публикаций на своем сайте,
Facebook'е или в журнале «Eesti Skaut».