5.novembril leidis aset järjekordne skautide ÕKV tähistamaks Anton Õunapuu sünnipäeva (7.novembril). Üritus toimus Viljandi linnas Vana-Harju Skautide Maleva korraldusel. Võistlusest võttis osa 6 vaprat võistkonda.


Võistlusel liiguti 3-5 liikmelistes meeskondades ning läbiti 7 punkti, mis sisaldasid endas ühte või enam ülesannet. Ülesannete hulka kuulusid näiteks ragulkade tegemine ning sellega märki laskmine, kultuurialaste teadmiste proovile panemine, veevarumine, kauguste määramine, teise noore päästmine köie abil ning kanderaami valmistamine käepärastest vahenditest.

Tasavägisel võistlusel osutus võitjaks võistkond Saturn 1 koosseisus Karina Sergienko, Aleksandra Chernakova, Maksim Orlov ja Maksim Kotsubenko! Palju õnne meeskonnale ja nende juhile Andrei Gromov tubli töö eest!

 

Eesti Skautide Ühing tänab korraldusmeeskonda Vana-Harju Skautide Malevast eesotsas  peakorraldaja Valter Suliniga meeleoluka ürituse eest!

 

Ürituse läbiviimist toetasid: