13. novembril sai teoks Rävälä Skautide Maleva Isadepäeva matk, mis toimus sel korral Tuulemetsa lipkonna korraldamisel imelistel Harku – Nõmme terviseradadel, viies matkalisi raba servast männimetsa, risti üle suusaradade ning ühe liivaluite otsast teise.

Üritusel osales 136 matkalist, kes läbisid 7,3 km pikkuse ja mitmete põnevate ülesandepunktidega raja. Matkal sai lisaks nautida värsket õhku, ilusat loodust ning kvaliteetaega perega. Raja lõppedes oodati kõiki Tuulemetsa skaudituppa, kus sai keha kosutada tee ja pirukatega. Suur aitäh veelkord kõikidele meeleolukal üritusel osalemast!

Tuleval aastal on Isadepäeva matkal võimalik juba osaleda pealinnas lipkonna Siil juhtimisel.Eesti Skautide Ühing tänab korraldusmeeskonda - Tuulemetsa lipkond eesotsas Marju Riieli ja Ene-Ly Lehtmaaga!

 

Ürituse läbiviimist toetasid: