16. detsembril toimus järjekordne Metsajõulupuu, mille traditsioon sai alguse juba enam kui 80 aastat tagasi.

Skautlik Metsajõulupuu toimus Tallinna vanalinnas Komandandi aias, mida korraldas Rävälä Skautide Malev. Pühade-eelsele kokkusaamisele kogunes kokku skaute üksustest Siilid, Tormilind ja Ökoskaudid. Üritus oli küll suunatud eelkõige skautidele, kuid sellest olid oodatud osa saama ka kõik teised linnakodanikud ja -külalised. Nagu igal aastla tavaks, siis ka sel korral moodustati küünaldest ja selle juurde lisatud mõtteteradest skautlik mõtete rada. Üritusel viidi läbi ka viimase Salgajuhi Kooli osalejate poolt välja mõeldud „Scouts Own“, kus mõeldi ja jagati häid mõtteid. Lisaks lauldi üheskoos laule, joodi sooja kakaod ning söödi piparkooke.  

 

Eesti Skautide Ühing tänab peakorraldajat Maimu Nõmmikut toreda pühade-eelse ürituse eest!