Seikluste andmebaasist leiavad tuge meie uued juhid ning uusi häid tegevuste ideid juba kogenud tegijad, selleks aga, et andmebaasis leiduks kõigile sobivaid seiklusi saad Sina anda oma panuse. Mõtle läbi seiklused (mäng, matkapunkt vms), mis Sulle on meeldinud ning mida teistelgi võiks huvitav teada, ja saada kirjeldused andmebaasi lisamiseks Liisale (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Seikluste kirjeldamisel too välja ka millistesse kategooriatesse Sinu seiklus sobib. Kategooriaid saad meelde tuletada ja seniseid seiklusi uurida siit


seikluste andmebaas

Samuti on väga oluline, et võimalikult kiirelt valmiksid kõigi skaudioskuste kirjeldused, sest alles pärast skaudioskuste kirjelduste valmimist ning tasemenõuete kindlaks määramist on noortel võimalik neid skaudioskusi tegema hakata. Skaudioskused jagunevad neljaks tasemeks - esimese taseme oskusi ja teadmisi peaks omama iga täiskasvanud inimene, neljas tase aga tähendab, et ollakse antud valdkonna ekspert. 

Skaudioskuste kallal ootame töötama väikeseid meeskondi, kes alustuseks saavad Liisa (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) ja Otti abiga skaudioskuste kirjelduse luua ning edaspidi antud oskuse haldajaks jääda. Sinu aktiivset panust ootavad järgnevad skaudioskuste valdkonnad: Laagrielu, Meedia, Taimetark, Loomatark, Liiklus, Koolitaja, Mängujuht, Pääste. Skaudioskused, mille kirjelduste loomise meeskondadega saab liituda, on: Matkamine, Lõkkejuht, Kaugmatk, Üleelamine.  Olemasolevaid skaudioskusi saad inspiratsiooniks lugeda Seikluste andmebaasist. Kui tunned, et see väljakutse on just Sinule ning tahaksid mõne skaudioskuse kirjelduse kallal tööle asuda, siis anna oma huvist teada Liisale (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), et juba täpsematest plaanidest rääkida. 

Aita seiklustel andmebaasi jõuda ning tule, loo skaudioskuste kirjeldusi - Sinu panus on programmi arenguks oluline!