Eilsest, 1. veebruarist, alustas ESÜs tööd uus piirkondlike üksuste tugiisik Karin Meikas, võttes teatepulga üle Evelilt, kes otsustas astuda vastu uutele erialastele väljakutsetele. 

Karin on omandanud nii bakalaureuse kui ka magistrikraadi turunduse alal. Tema eelnevad töökogemused on olnud peamiselt juhtimis-, müügi- ja turundusalased, näiteks töötas ta pikalt OÜ Kirjastus Valguses müügijuhina ning turundus- ja müügispetsialistina Psience OÜ-s. Vabal ajal naudib Karin mootorrattaga sõitmist, fotoaparaadiga looduses jalutamist ja suvisel ajal pühendab aega ka koduaias tomati-kurgi ja lillede kasvatamisele.

ESÜs hakkab Karin tegelema projekti juhtimisega, toetama Põhja- Eestis olemasolevaid skaudijuhte nende tegemistes ning on mentoriks uutele juhtidele alustavate üksuste arendamisel. Lisaks tegeleb Karin ka laiemalt skautluse tutvustamisega ja seeläbi uute vabatahtlike kaasamisega.  Aktiivse, abistava ja lahendusi leidva inimesena suudab ta kindlasti anda oma panuse ESÜ arengusse.

Kariniga saab ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Aitäh Sulle, Eveli, ESÜsse panustamise eest! Ja tere tulemast Karinile!