Haridus- ja teadusminister, Mailis Reps, tunnustas 1. veebruaril Balti jaama paviljonis toimunud tseremoonial noortevaldkonna silmapaistvamaid tegijaid, mille raames pälvis ka ESÜ endine patroon Chris Holtby aasta noortevaldkonna sõbra ja toetaja tunnustuse. Palju õnne! Chrisi auhinda oli tunnustusüritusel vastu võtmas ESÜ peaskaut Kristjan Pomm.

Aasta noortevaldkonna sõber Chris Holtby tegutses aastatel 2012-2016 Briti suursaadikuna Eestis. Aastast 2013 on ta Eesti Skautide Ühingu patroon ja mullusest selle auliige. Ta on panustanud mitmete noorteorganisatsioonide tegevusse ning koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga korraldanud kaks noortevaldkonna ümarlauda. Chris Holtby oli oma ametiaja jooksul Eestis aktiivne noorsootöö propageerija ja teadvustaja.

Chrisi videotervitust on võimalik näha järgnevalt lingilt: https://www.dropbox.com/s/g9e1h53qr9k0m2k/IMG_3121.MOV?dl=0