Eesti Skautide Ühing on otsimas endale uut suhtlusjuhti, kandideerimistähtaeg on 11.02.2018. Suhtlusjuht võib kõlada hirmutavalt, kuid tegelikult ei ole seal midagi hullu. Järgnevalt kirjutamegi veidi lahti, mida me Sinult ootame – ehk lihtsustab see otsuse langetamist ja lisab julgust haarata võimalusest.

Suhtlusjuhi peamiseks ülesandeks on nii ESÜ-sisese kui ka -välise suhtluse korraldamine ja haldamine, kõiges selles on Sulle abiks suhtlusmeeskonna praegused liikmed ning tublid töömesilased ESÜ kontoris. ESÜ-sisene suhtlus tähendab peamiselt seda, et tagad organisatsioonisisese info liikumise – ürituste info, tähtsad teated jms, mis jõuab liikmeteni. Täna on meil info liigutamiseks olemas sellised kanalid nagu koduleht, meililistid, Facebook, Instagram ja Youtube. Kindlasti mitte ei pea sa tegelema igapäevaselt nende kanalite haldamisega, vaid pigem suunama, milline on Sinu visioon ning mis infot millisest kanalist tuleks edastada. Reaalse töö teevad ära usinad töömesilased kontoris. Üheks Sinu kanaliks on kindlasti ka ajakiri Eesti Skaut, mille loomisesse ootame Sinu panust või isegi initsiatiivi see täielikult enda kätesse võtta.

ESÜ-väline suhtlus tähendab seda, et suhtled võimalike koostööpartnerite ja organisatsioonidega, lisaks on kindlasti ka üheks suureks valdkonnaks ESÜ tutvustamine – tutvustusüritused, lipuvalved, välisriikide koostööpartnerid jne, aga jällegi, Sinu ülesandeks on neid tegevusi koordineerida, mitte ise reaalselt ESÜt tutvustamas käia. Siinkohal on Sulle abiks ka personalijuht.

Info liigutamise osas on üheks tähtsaks osaks meie koduleht, mille arendamisega on vaja tegeleda – leht peaks olema kasutajasõbralik ja kogu info lihtsalt ning kiiresti leitav. Sinult ootame kriitilist meelt ning juhiste andmise oskust – et jällegi usinad töömesilased kontoris saaksid Sinu visiooni ellu viia.

Kõigele eelnevale lisaks võiks Sul olla huvi ka meedia vastu – st ideaalis võiks Sul olla huvi pressiteadete, artiklite kirjutamise ja meediaga suhtlemise vastu – reaalsed teadmised ja kogemused saame Sulle anda.

Kõike eelnevat lugedes on mulje, et tööd on palju – kindlasti see ka nii on, kuid ajalises mõttes on Sul võimalik panustada täpselt nii palju kui jõuad ja me ei eelda, et kõik see oleks tehtud kohe. Kõige olulisem on Sinupoolne huvi valdkonna vastu ja soov panustada vabatahtlikuna oma aega Eesti ühe suurima noorteorganisatsiooni jätkuvasse arengusse.

Sul ei pea olema skautlikku tausta – see on kindlasti eeliseks, kuid samas hindame väga kõrgelt ka just väljast tulija värsket pilku ja kriitilist meelt.

Mis juhtus aga Liisaga (ESÜ praegune suhtlusjuht)? Mitte midagi, Liisaga on kõik väga hästi, aga ta on otsustanud lisada oma elule vürtsi ja on minemas maailma avastama ning muid skautluses õpitud teadmisi ja oskusi praktikasse rakendama.

Aitäh Liisa, sinu panuse eest – jääme sind igatsema!

Pani mõtlema?

Suhtlusjuhi töökuulutuse leiad SIIT

Oma kandideerimissoovist saad märku anda meie personalijuht Katrile – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Küsimuste korral võta samuti temaga julgesti ühendust.