Juuni viimasel nädalal oli Tagametsas taas palju sagimist. Laupäeval (25.06.2016) alustasid lipkonnad Siil ja Oru Udu ning Leedu skaudid kokku 88 laagrilisega oma laagriga. Pühapäeva õhtul sai kõrvalasuval laagriplatsil alguse aga lipkonna Tormilind 20. juubelilaager.

Oli nalja ja naeru, matkamist ja sportimist, filmitegemist ja lõkkeõhtuid. Lipkonna Siil eestvedamisel püstitati uus võrkpalliplatsi post ning lipkond Tormilind koos projektijuhi Urmo Keskkülaga ehitas laagriplatsile vahva lastele mõeldud puumaja (treehouse), mis jääb Tagametsa püsti ka edaspidiseks. 

Personalijuht Katri Pruulmann ja majandusjuht Ragnar Luup käisid ESÜ juhatuse poolt laagrilistel ka külas. Äärmiselt tore oli näha tegusaid laagreid ja avaldame kiitust selliste ühiste laagrite toimumisele. Kindlasti proovib juhatus teha veel külaskäike üle Eesti ja toetada meie üksuseid toredates laagritegevustes.

Laagri korraldamist toetas Briti Nõukogu.