PALJU ÕNNE, ARMAS EESTI!


Eesti skautide kingitus Eesti 100. aastapäevaks on 100 head mõtet ning soovi meie riigile ja rahvale ning kollaaž 100 skaudiga, kel kaelas sinimustvalged kaelarätid ning südames uhkus ja rõõm kodumaa üle.

Seekordsed Talimängud leidsid aset 9.-11. veebruaril Virtuse spordikeskuses Jõgeval.

 Oleme taas kokku panemas vormipluuside tellimust. Tellimuse esitamise tähtaeg on 15.02.2018. Tellimusi saab esitada ESÜ kodulehe kaudu: https://www.skaut.ee/et/?option=com_juform&view=form&id=10

Eesti Skautide Ühing on otsimas endale uut suhtlusjuhti, kandideerimistähtaeg on 11.02.2018. Suhtlusjuht võib kõlada hirmutavalt, kuid tegelikult ei ole seal midagi hullu. Järgnevalt kirjutamegi veidi lahti, mida me Sinult ootame – ehk lihtsustab see otsuse langetamist ja lisab julgust haarata võimalusest.

Head skaudijuhid! Kätte on jõudmas edutuste aeg. Ootame teie edutusesildisi kuni 15.02.2018, et kõik tublid hundud, skaudid, vanemskaudid, rändurid ja juhid saaksid kätte väljateenitud tunnustuse. Edutusi saab teha ka skaudisõpradele ning kui tead tublit (naaber)üksuse juhti, kes on samuti tunnuste vääriline, siis palun tee tema kohta ka edutuse ettepanek. Hundude ja skautide edutused antakse üle Jüripäeval, skaudijuhtide ja täiskasvanud liikmete omad Tänuõhtul. 

Ühel novembrikuisel nädalavahetusel kogunesid ESÜ noored Otepääle Sokka puhkekeskusesse – algas vanemsakautidele ja ränduritele suunatud Noortekogu.