Meil on hea meel, et tunned huvi vabatahtliku töö vastu Eesti Skautide Ühingus (ESÜ). Siit leiad ülevaate, mis on skautlus, millised võimalused on Sinul ESÜ-s ja muud vajalikku, mis võiks Sulle huvi pakkuda.

Vabatahtlikul on võimalus panustada täpselt nii palju,
kui võimalik ja tehes täpselt seda, mis endale meeldib.

SIIN on mõni konkreetne valik, mida Sul teha on võimalik, aga kui ükski nendest ei ole väljund, mida otsid, siis võta ühendust meie personalijuht Katriga – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja koos temaga on võimalik leida tegevus, mis just Sind paelub.

Mis on skautlus?
Vabatahtliku jaoks on skautlus võimalus ennast arendada ja panna proovile valdkondades, mida igapäevaelu Sulle ei paku. Noorele (6-18-aastasele) programmis osalejatele pakub skautlus arendavat ja ennast proovilepanevat tegevust, unikaalseid kogemusi, igapäevaseid seiklusi ja võimalust aidata teisi, muutes maailma seeläbi paremaks.

Minu võimalused skautluses!
Skautluses on võimalik igaühel leida omale sobiv viis ja võimalus tegevuseks nii, et see oleks kõigile osapooltele nauditav. Selleks, et Sul oleks lihtsam endajaoks selgeks mõelda, millise rolli täitjana Sa ennast ESÜs näed, oleme välja töötanud väikese tabeli, mis Sind selles aitab. Uuri lähemalt SIIT.

Kuidas ma saan vabatahtlikuks?
Kui soovid panustada oma aega vabatahtlikuna, siis võta ühendust meie personalijuht Katriga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Isegi siis, kui Sa ei tea, mida täpsemalt teha soovid, siis tema on just see, kes Sind selle väljaselgitamisel aidata saab.

Kasulik teada!

* Kuidas astuda Eesti Skautide Ühingu liikmeks